O MeMola

O Nas

 MeMola to marka stworzona w 2014 roku przez Anetę Porębską - tworzone przez nią ubranka to małe dzieła sztuki, jak sama podkreśla projektuje wyjątkową odzież dla wyjątkowych dzieci.

" Doskonale zdaję sobie sprawę, jak ważna w życiu maluchów jest aktywność fizyczna i poczucie beztroski, gdyż prywatnie jestem mamą 5 letniego syna. Cenię sobie fakt, że moje dziecko dobrze czuje się w zaprojektowanych przeze mnie ubraniach, a zarazem potrafi się wyciszyć, ponieważ ich stonowana kolorystyka nie dostarcza mu niepotrzebnych, dodatkowo rozpraszających bodźców."

    

 O MeMola 

Coraz częściej rodzice poszukują oryginalnego stylu dla swoich pociech. Jak wiadomo komfort i wygoda to kwestie nadrzędne, wszak swoboda w zabawie to podstawa zarówno w przedszkolu, w szkole, jak i w domu czy na placu zabaw. Ale co tu kryć, liczy się też wygląd ubrania - jest on szczególnie ważny dla starszych dzieci. Dlatego zaprojektowane przez nas ubrania dla dzieci w wieku od 3 do nawet 13 lat spełniają wszystkie powyższe kwestie . Są one funkcjonalne i rosną razem z nimi. To casualowe proste formy i stonowana kolorystyka. Poprzez ubrania chcemy pokazać dzieciom, że świat ma różne barwy i odcienie, nie tylko te w rodzaju słodkiego różu. Ponieważ myślą przewodnią marki jest życie w zgodzie i w harmonii z naturą, używamy do produkcji wysokiej jakości dzianin w 100 % bawełnianych lub z lekką domieszką elastanu. Taki wybór podyktowany jest troską o zdrowie i dobre samopoczucie najmłodszych, a także pewność, że odzież dłużej posłuży naszym dzieciom. Wszystko produkujemy w Polsce. 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl